Õmblusmasinad, overlokid, kudumismasinad – müük, remont, hooldus ja varuosad Tallinnas ja üle Eesti.

Õmblusmasinate müük, remont, hooldus. Õmblusmasinate nõelad ja varuosad.

Müüme Elna, Janome, Jaguar, Juki, Silver, Texi õmblusmasinaid kodukasutajatele ja professionaalsetele õmblejatele. Müüme ka Juki, Brother ja Texi tööstuslikke õmblusmasinaid – sobilikud kasutamiseks nii koduoludes, kui ka ettevõtluses. Meie kaupluses on müügil erinevat tüüpi õmblusmasina nõelad nii koduõmblustehnikale kui ka nõelad tööstuslikele õmblusmasinatele ja samuti õmblusmasinate lisavarustus ja varuosad. Teostame oma kaupluses koduõmblusmasinate hooldust ja remonti.

Overlokid – müük, remont, hooldus ja varuosad.

Müüme Elna, Janome, Juki, Silver, Texi overlokke koduõmblejatele ja professionaalidele. Müüme ka Juki ja Texi tööstuslikke overlokmasinaid, mis on sobilikud ka kodus kasutamiseks. Lisaks müügil overlokkide nõelad ja varuosad.

Teenused-veimex.ee
Slider
Tikkimismasinate müük, remont, hooldus ja varuosad.
Kudumismasinate müük, remont, hooldus, varuosad.

Müüme uusi Silver Reed (Jaapani firma) kudumisaparaate ja kudumismasinaid. Samuti on meil müügil ka kasutatud kudumismasinad Brother, Knitmaster, Silver Reed (kontrollitud ja töökorda tehtud). Samuti on müügil kudumismasinate ja kudumisaparaatide lisavarustus, lisatarvikud ja varuosad ning teostame kudumistehnika hooldust ja remonti.

Overloki lõiketerade teritamine.

Teritame overlokkide lõiketerasid.

Kääride teritamine ja müük.

Erinevate kääride teritamine.
Me ei terita siksak- ja maniküürikääre!

VÕTAME UTILISEERIMISEKS TASUTA VASTU KODUST ÕMBLUSTEHNIKAT
(KOGUS = VASTAVALT MEILT OSTETAVATE MASINATE ARVULE)