Suletud bänner

Õmblusmasinad, overlokid, kudumismasinad – müük, remont, hooldus ja varuosad Tallinnas ja üle Eesti.

Õmblusmasinate müük, remont, hooldus. Õmblusmasinate nõelad ja varuosad.

Hooldus ja remont erinevate koduõmblusmasinate valmistajate toodangule: Juki, Janome, Jaguar, Elna, Silver, Texi, Baby Lock, Brother, Singer, Husqvarna, Toyota, Pfaff ja ka Veritas, Podolsk, Radom, Tšaika õmblusmasinad.

Müüme Juki, Janome, Jaguar, Juki, Silver, Elna, Texi, Baby Lock õmblusmasinaid kodukasutajatele ja professionaalsetele õmblejatele. Müüme ka Jack, Juki, Brother ja Texi tööstuslikke õmblusmasinaid – sobilikud kasutamiseks nii koduoludes, kui ka ettevõtluses. Meie kaupluses on müügil erinevat tüüpi õmblusmasina nõelad nii koduõmblustehnikale kui ka tööstuslikele õmblusmasinatele ja samuti õmblusmasinate lisavarustus ja varuosad.

Overlokid – müük, remont, hooldus ja varuosad.

Hooldame ja remondime ka erinevate tootjate overlokmasinaid.

Müüme Elna, Janome, Juki, Silver, Texi overlokke koduõmblejatele ja professionaalidele. Müüme ka Jack, Juki ja Texi tööstuslikke overlokmasinaid, mis on sobilikud ka kodus kasutamiseks. Samuti me ka hooldame ja remondime neid masinaid. Lisaks müügil overlokkide nõelad ja varuosad.

Teenused-veimex.ee
Hooldus-remont-soodushinnaga@2x

Tikkimismasinate müük, remont, hooldus ja varuosad.

Kudumismasinate müük, remont, hooldus, varuosad.

Hooldus ja remontimine erinevatele kudumismasinatele: Silver Reed, Knitmaster, Brother, Eva.

Müüme uusi Silver Reed (Jaapani ettevõte) kudumisaparaate ja kudumismasinaid. Müügil ka kasutatud kudumismasinad Brother, Knitmaster, Silver Reed (kontrollitud ja töökorda tehtud). Samuti on müügil kudumismasinate ja kudumisaparaatide lisavarustus, lisatarvikud ja varuosad.

Overloki lõiketerade teritamine.

Teritame overlokkide lõiketerasid.

Kääride teritamine ja müük.

Erinevate kääride teritamine.
Me ei terita siksak- ja maniküürikääre!

Utiliseerimine.

õmblusmasinate-overlokkide-tikkimismasinate-ja-õmblutehnika-utiliseerimine-veimex.ee

VÕTAME UTILISEERIMISEKS TASUTA VASTU KODUST ÕMBLUSTEHNIKAT
(KOGUS = VASTAVALT MEILT OSTETAVATE MASINATE ARVULE)

Veimex OÜ poolt müüdud õmblustehnikat saab utiliseerimiseks tasuta tagastada Veimex OÜ-le (NÕELASILM kauplusesse, aadressile Kadaka tee 44, Tallinn 12915) või leia siit lingilt endale sobiv elektroonikajäätmete utiliseerimise koht.