Eraisikule | Ettevõttele

Inbanki järelmaks kaupluses Nõelasilm – Veimex OÜ

Järelmaksu saate vormistada Nõelasilm kaupluses kiirelt ning mugavalt ilma panka minemata.

Maksekalkulaatoriga saate arvutada endale sobiva maksegraafiku.
Kui soovite järelmaksu lepingut sõlmida digitaalselt, täitke palun järgnev vorm:

Sooviavaldus osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimiseks


Soovitud kauba saate kätte kohe Nõelasilm kauplusest (Kadaka tee 44, Tallinn) või saadame selle Teile lepingu sõlmimise järgsel päeval.

Osamaksete tasumist alustate alles järgmisest kuust. Järelmaksuperiood on 4-48 kuud ning krediidisumma 100 – 10 000€.
Järelmaksu saate taotleda siis, kui olete 21-70 aastat vana, Teie eelnev maksekäitumine on korrektne ning regulaarne sissetulek on vähemalt 240€ kuus. Ostusummal alates 3001€ on nõutav vähim sissemakse 15% ostusummast. Järelmaksu taotlemiseks esitage isikut tõendav dokument (ID-kaart, EV pass, EV välismaalase pass) ja klienditeenindaja annab Teile järelmaksuvõimaluse kohta vastuse. Osamaksed tasutakse iga kuu 12. kuupäeval.

Esitatud info on eraisikutele.  Kui soovite järelmaksu juriidilisele isikule, lisainfot vaata siit.

Inbank järelmaks

Teenuse pakkujaks on Inbank AS. Järelmaksu krediidikulukuse määr on 32,45% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1000 eurot, krediidisumma 1000 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 13,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 54,69 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 1312,55 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS.  Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.