Õmblusmasina Nõelad Schmetz 130-705-H SU Super Universal 80/12
Eraisiku järelmaks
vaata siin

Õmblusmasina nõelad (5-SET)
Schmetz 130/705 H-SU Super Universal 80/12

Kaup kohe NÕELASILM´as olemas.

PAKEND (5 nõela)

Koduõmblusmasinatele mõeldud nõelad Schmetz 130/705 H-SU Super Universal
suurus 80/12

5 nõela pakendis. Need õmblusmasina nõelad sobivad õmblemiseks kangatüübile: mitteveniv kangas (nt. puuvillane, teksa, softshell, latekskangas).
Mitte-kleepuva PTFE kattega, pikema niidipüüde pesaga, tugeva teravikuga ja suure silmaga nõel, mille omadused võimaldavad õmmelda ka jäigemate niitidega ning enamikele kangatüüpidele. Kaasa arvatud latekskangastele.

3.56 

Mittenakkuv kate
Kui olete kunagi töötanud mittekootud aluskanga, liimipihustatud- või muude isekleepuvate elementidega, on õmblemise käigus tõenäoliselt nõelale kogunenud liimijääke, mis võivad põhjustada õmbluste vahelejätmist või isegi niitide rebenemist. Niisiis, mis on Schmetz Super Universal õmblusmasina nõelas nii erilist? Nõelal on eriti sile mittenakkuv kate, mis tähendab, et nõela pinnale jääb palju vähem liimijääke.

Ainulaadne disain
Suur silm: Schmetz Super Universal õmblusmasina nõelal on eriti suur silm. See muudab selle nõela ideaalseks tikkimistöödel või jämedamate niididega õmblemisel. Nõelasilma servad: Super Universal õmblusmasina nõelal on need spetsiaalselt disainitud nii, et ka jämedam niit ei takerduks ning ükski õmblus ei jääks vahele.

Universaalselt rakendatav
Schmetz Super Universal õmblusmasina nõela põhiomadused muudavad paljude muude nõudlike materjalide õmblemise lihtsamaks, nagu nt rasked kangad ( teksad või vilt), konks-aas-kinnitused või vööde / rihmade aaskinnitused. Tänu kergelt ümardatud teravikule saab selle nõelaga hästi ja lihtsalt õmmelda paljusid materjale.