Õmblustöödeks õmblusmasin, overlok, kattemasin, triikimine, nõelad, niidid, käärid, presstallad - varuosad ja lisatarvikud

Kudumismasin ja kudumistehnika - varuosad ja lisatarvikud

Tööstuslik õmblusmasin, tööstuslik overlok, tööstuslik kattemasin, tööstusõmblusmasina nõelad, lisatarvikud ja varuosad

Saadaval õmblusmasinad, overlokid, kudumismasinad. Õmblusmasinate, overlokkide ja kudumismasinate müük, remont ja hooldus Tallinnas ja üle Eesti. Müügil õmblusmasina tarvikud ja varuosad.

Meie tootevalikus leiad ka lisatarvikud, niidid, nõelad ja varuosad erinevatele kodukasutajate ja tööstuslikele õmblusmasinatele, kudumismasinatele, overlokkidele ja kattemasinatele.

Müügil Juki, Janome, Jaguar, Silver ja Texi õmblusmasinad kodukasutajatele ja professionaalsetele õmblejatele. Samuti müügil ka Silver Reed, Brother ja Knitmaster kudumismasinad. Müüme Jack, Brother, Juki ja Texi tööstuslikke õmblusmasinaid – sobilikud kasutamiseks nii koduoludes kui ka ettevõtluses. Meie kaupluses on müügil erinevat tüüpi õmblusmasinate nõelad nii koduõmblustehnikale kui ka tööstuslikele õmblusmasinatele, samuti õmblusmasinate lisavarustus ja varuosad ning niidid overlokidele, katte- ja õmblusmasinatele. Teostame oma kaupluses koduõmblusmasinate, tööstuslike õmblusmasinate ja kudumismasinate hooldust ja remonti.