Est Estonian Eng English Rus Russian
Sisesta kood:


Ostuinfo
Eraisiku järelmaks
vaata siin

Maksekalkulaator

Igakuine osamakse

0 €

Osamakses sisaldub ühekordne lepingutasu ning igakuine haldustasu.
Ettevõtte järelmaks
vaata siin
Juki HZL DX7 erinevused võrreldes Juki HZL F600 ja Juki HZL F700 mudelitega
Kogus:  

Juki HZL DX7 erinevused võrreldes Juki HZL F600 ja Juki HZL F700 mudelitega


Juki profiõmblusmasinate perre on lisandunud uus, väga suutlik, suurte võimaluste ning kasutamismugavustega õmblusmasin JUKI HZL DX7.
Toome välja mõned olulisemad erinevused Juki HZL DX7 ja Juki HZL F600 / Juki HZL F700 mudelite vahel.


*** 287 erinevat pistet (225 erinevat pistet – Juki HZL F600 / F700).
*** Õhukeste kangaste otseõmblemisel saab lihtsasti muuta nõelaplaadi nõelaava (siksak ava ‐‐> otseõmblemise avaks).

*** Presstalla „Float Function“ võimaldab õmblemise ajal olla presstallal pisut tõstetud asendis, mis aitab nt. teppimisel õmmelda kangast nii, et see ei jääks ebaühtlaselt õmblemise järgselt ebaühtlaselt.

*** Pedaalile kannaga vajutamise funktsiooniks on võimalik määrata niidilõikuse‐, presstalla tõste‐, tagurpidi õmblemise‐ või õmbluse lukustuspiste funktsioon.
*** Presstalla automaatse tõste funktsioon – lõpetades õmblemise jätab masin nõela kangasse ja tõstab ise presstalla ülesse. Kui kangas on vajalikku õmblussuunda pööratud, vajuta pedaalile – masin langetab presstalla ise ja jätkab edasi õmblemist „soft stardiga“ ehk sujuvalt. Väga mugav funktsioon kui on vaja õmmelda nurkõmbluseid. NB! Seda funktsiooni on võimalik välja lülitada.
*** Õmblemise lõpetades ja automaatse niidilõikuse kasutamise järgselt tõstab masin ise presstalla ülesse. Nii on mugav eemaldada õmblustöö masinalt. NB! Seda funktsiooni on võimalik välja lülitada.
*** Õmblemise lukustatud lõpetamiseks on võimalik valida 2 erinevat moodust: tagurpidi õmblus ja lukustatud õmblus. Vajutades „Lukustatud õmblus“ lülitile motiivi õmblemise ajal, õmbleb masin töös oleva motiivi lõpuni ning seisatub siis automaatselt.
*** Õmblemise alustamise ja tagurpidi õmblemise kiirust on võimalik valida 3‐e mooduse vahel: kiire, normaalne ja aeglane.
VIDEO: https://youtu.be/cfrS7H2Lf4Q
*** Sammkäigul õmblemine. Vajutades ja hoides sõrme nõel ALL/ÜLEVAL lülitil, saad õmmelda väga aeglaselt ja sammhaaval. Võimaldab õmmelda väga täpselt nurkõmblusi. Maksimum õmblemise kiirus on 1050 pistet/minutis
*** Masin on jõudsam, vaiksema tööhäälega ja tugevama nõelavarda löögijõuga kui Juki HZL F600 / F700.
 
 
 
 
 
Mudel: Uudis
Saadavus: Laos
Sildid: